Банкова «злизала» схему щодо «зрадофілів» з Росії – Фірсов

By: deputaty.info

У Росії діє така технологія: якщо ти критикуєш Путіна і його оточення, значить ти – ворог Росії. Банкова просто «злизала» цю схему з РФ і намагається її застосувати в Україні.

Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив український політик, народний депутат України 7-го та 8-го скликань Єгор Фірсов.

Він зауважив, що ще у 2005 році Кремль почав застосовувати таку технологію, що той, хто виступає проти Путіна – він виступає і проти Росії.

«Тобто, якщо ти критикуєш Путіна, економіку, кадрову політику, корупцію, якщо ти критикуєш оточення Путіна і його дії, значить ти – ворог Росії. Ось і у мене зараз таке враження, що Адміністрація президента, Банкова, яка тут неподалік, вона просто «злизала» цю схему саме з Росії і намагається її застосувати в Україні», – заявив Фірсов.

Політик зазначив, що Адміністрація президента сьогодні нав’язує українцям модель, де вони повинні ділитися на тих, хто підтримує владу та зрадників, які є «рукою Кремля».

«Насправді, «лакмусовий папірець» дуже чіткий. Зокрема, якщо ми поглянемо на соціологічні дослідження, то чомусь так сталося, що 76% людей сьогодні не довіряють чинному президенту і що рейтинг у нього – менше 10%. Хоча ще у 2014-му році за ним стояли мільйони людей, які його обирали, ходили до нього на зустрічі і всіляко підтримували його. Але зараз таких людей, як простих, так і відомих, все менше і менше. І навіть відомі фахівці дуже критично ставляться до Порошенка«,– підкреслив Фірсов.Нагадаємо, напередодні радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков назвав усіх, хто критикує владу, ворогами держави.

Добавить комментарий

Back to Top