«Бориспіль» потрапив до рейтингу проблемних аеропортів світу

By: deputaty.info

Український міжнародний аеропорт «Бориспіль» потрапив в число найменш популярних в світі. Портал AirHelp склав щорічний рейтинг аеропортів, які користуються найменшою популярністю в світі, повідомляє Handelsblatt.

«Бориспіль» зайняв сьому позицію в списку найменш улюблених аеропортів світу з оцінкою в 6,03 бали. В аеропорту є велика проблема з пунктуальністю рейсів. Цей пункт оцінений в 4,3. Якість сервісу оцінили на 8,0, а настрій пасажирів – на 4,9 з 10.

Крім великих проблем з пунктуальністю, аеропорт «занадто малий для того, щоб регулювати потік людей в такому великому і часто відвідуваному місті, як Київ.

«Судячи з коментарів у соцмережах, тривале очікування і довгі черги в Борисполі є звичайним явищем, особливо в пізні години», – йдеться в статті.

Всього для актуального рейтингу був вивчений 141 аеропорт, кожному з яких була привласнена оцінка за шкалою від 0 до 10. Очолив список найбільш непопулярних аеропортів цього року міжнародний аеропорт Кувейту.

Як відомо, державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» сплатило штраф у розмірі 12,7 млн гривень за зловживання монопольним становищем на ринку спеціалізованих послуг аеропортів.

Добавить комментарий

Back to Top