ЦВК завершила цикл тренінгів з кібергігієни

By: deputaty.info

У Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при ЦВК (Тренінговому центрі) протягом грудня пройшли десять тренінгів з кібергігієни.

У цьому навчанні, організованому Комісією у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES), взяли участь 169 осіб – члени ЦВК, працівники Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців, повідомляє Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії.

Зазначена серія тренінгів завершила сертифікацію ЦВК з кібергігієни. Ця інноваційна програма була розроблена експертами IFES з метою сприяння безпечній та відповідальній кіберповедінці та обізнаності в галузі кібербезпеки. При цьому вона стала першою у своєму роді, яку міжнародна організація запропонувала в Україні та світі.

У ході подальшої підготовки до виборів Президента України 31 березня 2019 року подібні тренінги будуть запропоновані широкому колу учасників виборчого процесу, зокрема, членам окружних виборчих комісій, працівникам органів адміністрування ДРВ, представникам організацій громадянського суспільства.

Окрім тренінгів з кібергігієни, також планується проведення високоспеціалізованих тренінгів з інформаційних технологій для ЦВК, кризових симуляцій, експертних круглих столів, міжнародних конференцій, навчальних візитів, а також видання інтерактивного посібника з кібербезпеки.
 

Добавить комментарий

Back to Top