Дієтологи розповіли, які продукти допоможуть швидко притамувати голод

By: deputaty.info

Спеціалісти з харчування назвали вісім продуктів, які поборють голод без слідів на талії.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, існують продукти харчування, які тамують голод на гормональному рівні.

Дослідження показали, що у організмі людини присутній особливий пептиднй гормон – «грелін», який відповідає за почуття голоду. Він виробляється тоді, коли шлунок порожній (або коли мозку здається, що шлунок порожній). Коли організм отримує їжу, тіло починає виробляти лептин – гормон, який відповідає за ослаблення апетиту. Висновок: нам потрібна їжа, яка буде пригнічувати вироблення греліну і прискорить утворення лептину. Розглянемо ряд подібних продуктів:

  1. Яйця. Вживання яєць на сніданок знижує рівень греліну. Крім цього, яєчні жовтки містять хлорин, який відіграє важливу роль в обміні жирів.
  2. Яблука. Вони не тільки бережуть наші зуби, але й зміцнюють серце, борються із запальними процесами в організмі і допомагають схуднути.
  3. Вівсянка. Корисна тим, що містить нерозчинну клітковину, яка швидше викликає почуття насичення.
  4. Картопля. Краще їсти її не в гарячому, а в холодному вигляді. У процесі охолодження крохмаль, що міститься в бульбах, стає резистентним, набуваючи стійкості до процесу травлення.
  5. Палтус. Цей вид риби багатий не тільки на  протеїн, але й на триптофан. Триптофан сприяє виробленню серотоніну, що відповідає, зокрема, і за придушення почуття голоду.
  6. Артишоки. У них кількість клітковини вдвічі вище, ніж в кале – популярному сорті капусти, який нерідко додають в різні салати.
  7. Устриці. Ці молюски містять велику кількість цинку, який допомагає лептину контролювати почуття голоду. Дослідження показали, що у повних людей вміст цинку в організмі значно нижче, ніж у струнких.
  8. Чай ройбуш. Крім інших своїх переваг, цей тонізуючий напій містить флавоноїд під назвою «аспалатін». За запевненням дослідників, цей компонент пригнічує вироблення стресових гормонів, що активують почуття голоду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лікарі розповіли, яких продуктів слід уникати задля збереження гостроти зору.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Back to Top