До редакції «Вести» заявилася військова прокуратура

By: deputaty.info

До редакції медіа-холдингу «Вести» прийшли співробітники військової прокуратури та Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомляє сама редакція.

Метою візиту, за повідомленнями прокуратури та агентства Мін’юсту, є опис майна. При цьому «Вести» заявляють, що ніяких документів вони не пропонують і викликають поліцію.

За словами адвоката Олександра Дульського, представники Нацагентства прийшли в медіа-холдинг без відповідного наказу, «який повинен бути у них першим же документом, який відкриває двері в приміщення як керуючому майна. Кажуть, наказ забрала поліція».

Крім того, представник Нацагентства Вахтанг Бочорішвілі привів із собою оцінювача, у якого немає відповідних документів.

«Вони прибули з метою: задокументувати факт відмови в наданні приміщення, щоб в них були розв’язані руки виконувати чиюсь волю. Маючи факт відмови, вони могли б певною мірою застосувати силові методи. Це і було їх справжньою метою», – сказав адвокат .

Він додав, що договір оренди приміщення редакцією розрахований на довгостроковий період, і «Вести» мають всі законні підстави здійснювати трудову діяльність на цій території.

Як повідомлялося раніше, в редакції UA1.Media 8 листопада поліція провела обшуки.

Добавить комментарий

Back to Top