До українських моряків пустили перших відвідувачів

By: deputaty.info

До українських моряків у СІЗО «Лефортово» та лікарню при СІЗО «Матросская тишина» пустили представників московської Громадської наглядової комісії.

Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова із посиланням на уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову.

«Щойно отримала офіційну інформацію від Уповноваженого з прав людини на Росії Тетяни Москалькової. Вона повідомила, що члени московської Громадської наглядової комісії (ГНК) відвідали 21 українського моряка, який утримується в Лефортовському СІЗО. З кожним з них розмовляли. За словами Москалькової, умови утримання українських військовополонених «відповідають міжнародним стандартам, скарг та звернень з їхнього боку немає», – повідомила Денісова.

Москалькова заявила Денісовій, що члени комісії також відвідали трьох українських моряків у лікарні при ізоляторі «Матросская тишина». Їхнє лікування проходить нормально і наступного тижня вона відвідає моряків.

Також Денісова заявила, що планує провести перемовини з Москальковою щодо надання їй можливості відвідати моряків.

Нагадаємо, раніше суд в Криму заарештував на 60 діб спершу 24 моряків.

25 листопада прикордонні катери ФСБ Росії двічі таранили український буксир, який разом з двома бронекатерами прямував з Одеси до Маріуполя. Для недопущення кораблів до Керченської протоки, росіяни заблокували українське судно танкером.

Після того як катери та буксир не змогли потрапити в Азовське море, їх повернули до Одеси. В момент повернення росіяни обстріляли кораблі та захопили їх разом з екіпажем

У зв’язку з відкритою агресією росіян Верховна Рада ввела воєнний стан в областях, які межують з Росією та Прідністров’ям

Добавить комментарий

Back to Top