Дружина Труби повідомляє про погрози через дії свого чоловіка

By: deputaty.info

Дружина директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби суддя Олександра Баєва поскаржилась на втручання в її діяльність.

Заява судді Шевченківського районного суду міста Львова оприлюднена на сайті Вищої ради правосуддя.

Так, дружина Труби поскаржилась, що 7 вересня їй у месенджер Viber почали надходити текстові повідомлення з погрозами.

За словами Баєвої, невідома особа вимагали вплинути на її чоловіка «щодо вчинення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльністю, а саме призначити осіб на відповідні посади».

«При цьому в вище вказаних текстових повідомленнях зазначено, що в разі не вчинення моїм чоловіком відповідних дій, відносно мене будуть скеровані заяви до Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо звільнення мене з посади судді, а також погрожував, що «будемо вимушені зняти з себе відповідальність за все те, що може відбуватись з вами далі», – вказала вона.

Дружина Труби також додала, що невідомий «зазначав, що у нього наявні факти щодо дискредитації її, як судді, та використання їх для подальшого звільнення з посади».

Інші повідомлення, за її словами, мали образливий характер.

Суддя також розповіла, що повідомлення їй надсилали неодноразово у вечірній та нічний час. Також невідома особа намагалась додзвонитись до неї.

Нагадаємо, раніше керівник ДБР Роман Труба заявив, що він прийняв рішення відмовити конкурсній комісії у розгляді питання щодо прийняття 27 керівників через те, що комісія з відбору керівників Державного бюро розслідувань знищила результати поліграфу відібраних кандидатів.

Добавить комментарий

Back to Top