Екс-нардеп про стратегію Порошенка на виборах: зручний суперник у 2-му турі, адмінресурс і підкуп

By: deputaty.info

Аби вдруге стати президентом України, Петрові Порошенку насамперед потрібен підконтрольний кандидат у другому турі.

Про це заявив народний депутат VIIІ скликання Єгор Фірсов в ефірі телеканалу ZIK.

На його думку, кандидатурами, які найбільше підходять Адміністрації президента, є лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко або глава партії «За життя» Вадим Рабінович. Тобто, зазначає Фірсов, чинному президенту потрібно, аби його конкурентом у другому турі був такий кандидат, який у виборців викликав би бажання проголосувати за Порошенка.Також, вважає екс-нардеп, Порошенко максимально застосовуватиме адміністративний ресурс і скуповування виборців.

«Робитимуть ставку на «мажоритарників», на лояльних мерів міст, які так чи інакше будуть намагатися за рахунок адміністративного ресурсу примусити своїх виборців іти голосувати або взагалі скуповувати тих людей», – заявив Фірсов.

За його словами, чинний президент опиратиметься саме на підконтрольних мерів міст, а не на голів ОДА, котрі нині не всесильні, як за часів президентства Леоніда Кучми.

«Це мер Одеси (Труханов – ред.), який «на гачку» в карних справах, це мер Атрошенко, прибічник Януковича, але зараз президент Порошенко нагороджує його спеціальними орденами; це мер Києва Віталій Кличко, з яким ідуть перемовини; це навіть мери-сепаратисти на сході, які також «на гачках» під карними справами», – заявив Фірсов.

Нагадаємо, Єгор Фірсов певен, що запорукою перемоги над чинним главою держави Петром Порошенком є висунення опозицією єдиного кандидата на президентських виборах.

Добавить комментарий

Back to Top