Екс-заступника генпрокурора Баганця судитимуть в ЄС за підробку документів

By: deputaty.info

Колишній перший заступник генерального прокурора України Олексій Баганець удруге постане перед Бельгійським судом у справі про фальсифікацію документів.

Відповідне судове рішення оприлюднив на своєму сайті юрист Андрій Портнов.

Йдеться про справу щодо умисного надання Європейському Союзу колишніми керівниками Генеральної прокуратури України недостовірної інформації, на підставі котрої у 2014 році було накладено санкції на Портнова.

Після того, як Євросоюз навесні 2015 року скасував ці санкції, Портнов подав до бельгійського суду заяву, в якій навів докази фальсифікації українськими чиновниками відомостей про нього.

Представник Євросоюзу під час засідання Європейського суду підтвердив, що саме ця неперевірена інформація, надана ГПУ, стала підставою для запровадження санкцій.

У березні 2017 року бельгійський суд засудив Баганця до місяця в’язниці і штрафу. Однак у лютому 2018-го суд зауважив, що заочно засуджений Баганець міг не знати про судовий процес, а адреса кореспонденції фігуранта відрізнялася від його фактичного проживання.

Наразі суд встановив адресу екс-посадовця ГПУ й запросив його на засідання уже в новому процесі, яке відбудеться 9 травня 2018 року.

Добавить комментарий

Back to Top