Головні новини 10 квітня: свіжі аналізи кандидатів та заборона на товари з РФ

By: deputaty.info

Порошенко знову здав аналізи на Олімпійському для VADA, Зеленський відмовився зробити аналогічний вчинок. Україна розширила заборону на товари з Росії. Кабмін підтримав президента та схвалив укази про звільнення двох голів обласних державних адміністрацій. Вчені вперше в історії показали зображення чорної діри. Такими були головні новини середи, 10 квітня, в Україні та світі.

«Аналізіада» продовжується

Чим ближче до 21 квітня, тим більше виборча кампанія стає схожою на цирк. Петро Порошенко знову здав аналізи на Олімпійському для VADA, а Зеленський відмовився зробити аналогічний вчинок.

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

Результати аналізів чинного президента будуть відомі через 2-3 дні. Порошенко зазначив, що не вважає здачу аналізів приниженням.

Після того, як Зеленський відмовився знову здати аналізи під його офіс приїхали люди з символікою Автомайдану. Вони закликали екс-шоумена таки здати аналізи VADA. Проте, пізніше на сторінці Автомайдану на Facebook з’явилася інформація, що «Автомайдан до цієї фейкової акції не має жодного відношення«.

Крім аналізів, кандидати ще надіслали запити в НСК «Олімпійський» – Порошенко на 14 (на 14:14) і 19 квітня, Зеленський – лише на 19. 
Проте відомо, що
з 19 по 21 квітня на «Олімпійському» триватиме Київський міжнародний книжковий ярмарок «Медвін: Книжковий світ».

Добавить комментарий

Back to Top