MARUV пояснила, чому відмовилась їхати на Євробачення від України

By: deputaty.info

Співачка і переможниця національного відбору пісенного конкурсу Євробачення MARUV заявила, що деякі з пунктів угоди з «Суспільним» є для неї кабальними, і що вона не готова виступати з гаслами.

Про це йдеться в офіційній відповіді артистки на сторінці у Facebook.

«Відмова від концертів у Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але я не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі у промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені», – заявила вона.

Співачка додала, що хоче дарувати свою творчість без цензури.

Водночас голова «Суспільного» Аласанія зазначив, що «не всі гарні українські виконавці готові бути гарними культурними дипломатами», і що наступного кандидата вже чекатимуть 26 лютого о 9-й ранку.

До слова, 23 лютого жінка перемогла у національному відборі, отримавши 5 балів від суддів та 6 балів – від глядачів. Після виступу співачку запитали про гастролі в Росії, вона ж відповіла, що хоче музикою об’єднувати нації.

Також ЗМІ дізналися, що перед поїздкою в Ізраїль у співачки запланована низка концертів у країні-агресорі.

До дискусії, чи може MARUV представляти Україну на міжнародному конкурсі, приєдналися культурні і політичні діячі. Зокрема, Приходько попросила міністра культури Нищука зважати на проросійські настрої переможниці українського відбору.

Нагадаємо, 25 лютого у «Суспільному» заявили, що переможниця національного відбору «Євробачення-2019» Анна Корсун («MARUV») не поїде від України на міжнародний конкурс.

Добавить комментарий

Back to Top