Медична реформа: 75% киян негативно оцінюють результати змін

By: deputaty.info

75,3% жителів міста Києва негативно оцінюють результати «медичної реформи Уляни Супрун» за 2018 рік. Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Київський омнібус», проведеного дослідницькою компанією Active Group у лютому 2019 року.

Перед учасниками опитування було поставлене запитання: «Як ви оцінюєте результати  «медичної  реформи Уляни Супрун» за 2018 рік в Києві за шкалою від 1 до 5?». Згідно з результатами, майже половина мешканців Києва (49,8%) поставили одиницю та 25,5% — двійку. Трійку поставили 11,5% респондентів. Натомість 5,2% оцінили реформу на четвірку, а 1,4% опитаних поставили найвищий бал. Не змогли відповісти на запитання 6,5% респондентів.

За інформацією Active Group, середня оцінка результатів медичної реформи серед киян за 2018 рік склала 1,75 бали.

Більш позитивно респонденти оцінили перехід на надання екстреної медичної допомоги. Відповідаючи на запитання «Як ви оцінюєте за шкалою від 1 до 5 перехід на надання екстреної медичної допомоги?» 8% мешканців столиці поставили п’ятірку, 9,9% — четвірку, 14,3% — трійку. Негативні оцінки виставили більше половини опитаних: 17% поставили двійку, а 38,5% взагалі виставили одиницю. Середня оцінка склала 2,22 бали.

Як відомо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Добавить комментарий

Back to Top