Меланія Трамп повторила свій минулорічний образ: фотофакт

By: deputaty.info

Перша леді США Меланія Трамп взяла участь в офіційній зустрічі Білого дому. На заході вона засвітила стильний костюм, який вже одягала у березні 2018 року.

Меланія Трамп вміє дивувати публіку ефектними та бездоганними вбраннями. Навіть під час буденних виходів вона вміло демонструє вишуканість. Однак не всі речі першої леді є новинками її гардеробу. Це вона довела під час офіційної зустрічі, організованої в резиденції президента 18 березня.

Читайте також: У білій сукні-пальті та на високих підборах: як Меланія Трамп відзначала День святого Патрика

На обговоренні молодіжних програм у федеральних департаментах та агенціях Меланія Трамп виступила одним зі спікерів. Перша леді презентувала свій благодійний проект BeBest, який активно впроваджує у країнах Африки та США. 

Сьогодні була чудова можливість почути від усіх агентств про програми, які найбільшою мірою відповідають нашій політиці. Я з нетерпінням чекаю спільної роботи з міжвідомчою робочою групою з питань молодіжних програм, щоб допомогти дітям отримати підтримку і все необхідне для навчання,
– розповіла Меланія Трамп після офіційної події. 

На знакову зустріч чарівна Меланія прийшла у рожево-персиковому штанному костюмі від Emilio Pucci, який доповнила світлою кофтою. 

Меланія Трамп у Білому домі
Меланія Трамп у Білому домі / Instagram / @flotus

Перша леді США Меланія Трамп
Перша леді США Меланія Трамп / Instagram / @flotus

Меланія Трамп на офіційній зустрічі
Меланія Трамп на офіційній зустрічі
/ Instagram / @flotus

Такий стильний образ Меланія Трамп не вперше приміряє. У березні 2018 року вона взяла участь в церемонії нагородження Women of Courage. Перша леді доповнила стильний костюм жовтою кофтою, змінивши цей look до невпізнання. 

Меланія Трамп у 2018 році
Меланія Трамп у 2018 році / Instagram / @flotus

Добавить комментарий

Back to Top