На заході України підтопило понад 200 населених пунктів

By: deputaty.info

Шмигаль та Аваков здійснили обліт найзатопленіших територій Івано-Франківської області

В Івано-Франківській області через негоду підтопило понад 200 населених пунктів. Фактично випало 70% місячної норми опадів, передає rbc.ua.

У середу, 24 червня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова ДСНС Микола Чечоткін та командувач Національної гвардії Микола Балан здійснили обліт найзатопленіших територій регіону для моніторингу наслідків негоди.

"Удар стихії в Івано-Франківській області прийняли Верховинський, Косівський, Рожняківський райони. Фактично випало до 70% місячної норми опадів. Це спричинило потужні потоки, які на своєму шляху руйнували дамби, мости і переходи. Дністер розлився майже на 7 м — це рівень стихії 2008 року", — сказав Аваков.

Глава МВС зазначив, що до 29 селищ немає проїзду. За його словами, наразі важливо зробити доїзд до населених пунктів, аби надавати людям необхідну допомогу.

Крім того, за даними Авакова, в Івано-Франківській області загинуло три людини від стихії, а одна — зникла безвісти.

"На другу половину дня очікуємо покращення погодних умов та згоду на виліт авіації МВС. Вертоліт вже завантажений продуктами харчування та необхідним обладнанням", — розповів міністр.

Добавить комментарий

Back to Top