Насіров заявляє про політизованість та заангажованість його справи

By: deputaty.info

Київський апеляційний адміністративний суд переніс розгляд справи за позовом відстороненого від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби Романа Насірова до Державної фіскальної служби України (ДФС) на 13 лютого.

Про це із зали суду передає кореспондент UA1.  

Причиною перенесення засідання стала відсутність доказів повідомлення необхідного відповідача Державної фіскальної служби. Водночас, адвокат Насірова переконаний, що САП, НАБУ і Укргазвидобування затягують розгляд справи. На його думку, суперечка стосується виключно процедури.

«Суперечка стосується того, хто в ДФС повинен здійснювати аналіз фінансового стану, хто повинен аналізувати показники економічної діяльності», – заявив юрист, наголосивши, що його підзахисний не повинен був особисто «вручну» здійснювати аналітичні розрахунки.

Сам Роман Насіров стверджує, що справа «повністю вигадана, насамперед, політизована та заангажована». 

«У Кримінальному кодексі навіть немає таких … положень, які можна було б прив’язати до того, що мені намагаються інкримінувати. А якщо повернутися на події десяти місяців тому, то всі порушення з боку правоохоронних органів, починаючи з незаконних затримань, незаконних вручень – так званих вручень – підозр та всіх наступних дій – це не що інше, як один заангажований політичний процес», – наголосив екс-глава ДФС.

Нагадаємо, за даними слідчих, екс-чиновник причетний до справи про газові махінації депутата Олександра Онищенка: протягом 2015 року, він приймав незаконні рішення про розстрочку сум платежів з рентної плати за користування надрами для компаній, задіяних у схемі, на понад 2 млрд гривень.  

Раніше відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що йому незаконно не платять заробітну платню.

Добавить комментарий

Back to Top