Обшуки у митрополита Павла: СБУ знайшла книгу про церковний розкол

By: deputaty.info

У ході обшуків за місцем проживання намісника Києво-Печерської лаври, митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла співробітники Служби безпеки України вилучили книгу «Українська Православна Церква: відносини з державою. Ставлення до АТО і церковного розколу. Питання і відповіді».

Про це повідомив відомий юрист Андрій Портнов в своєму телеграм-каналі, передають Вести.

За словами Портнова, адвокат, який був присутній на обшуку у митрополита Павла, повідомив, що СБУ вилучила у священика книгу «Українська Православна Церква: відносини з державою. Ставлення до АТО і церковного розколу. Питання і відповіді».

Водночас, юрист зазначив, що обшуки тривають на інших об’єктах. Обшуки у митрополита Павла, на його думку, свідчення свавілля чинного президента Петра Порошенка.

«Вважаю це остаточною втратою Порошенком адекватності, його грубим втручанням у справи релігії, відвертим тиском на церкву і совком. У двадцять першому столітті потрібно просувати технології та інновації, а не бродити зі зброєю по святих храмів. І останнє запитання до Порошенка і СБУ. А що ви збираєтеся у нього знайти і якщо знайдете, тоді що, посадите в тюрму», – резюмував Портнов.

Раніше повідомлялося, що СБУ проводить обшук за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври Павла.

Добавить комментарий

Back to Top