Партія Зеленського поскаржилася МВС на «клонів» «Слуги народу»

By: deputaty.info

25 червня представники партії «Слуга народу» звернулися із заявою до Міністерства внутрішніх справ у Києві щодо реєстрації в одномандатних округах кандидатів-«клонів», які незаконно використовують бренд партії Зеленського у своїй виборчій кампанії.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Представник політсили, адвокат Олександр Качура заявив:

«Сьогодні нами було подано повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, яке передбачене ст.157 Кримінального кодексу України. Це введення виборців в оману. В заяві вказано про те, що на сьогоднішній день частина народних депутатів по одномандатним округам шахрайським шляхом вказали інформацію в своїх заявах, які подавалися ЦВК про те, що вони начебто працюють в ТОВ або приватне підприємство «Слуга народу», громадській організації «Слуга народу».

У якості доказів, Качура представив список, у який потрапило 100 таких організацій. За його словами, ці кандидати були зареєстровані за два дні до того моменту, як були подані документи. 

«В цьому вбачається брудна технологія проти політичної партії «Слуга народу», яка націлена на те, щоб ввести в оману виборців, щоб вони не змогли віддати свій голос за ту партію, за яку збираються», – підкреслив адвокат.

Качура назвав технічно фейковими кандидатами тих осіб, які незаконно використовують бренд парії «Слуга народу».


Нагадаємо, за даними останнього опитування, лідером електоральних симпатій залишається «Слуга народу».

Добавить комментарий

Back to Top