Пасинок помічника Супруненка і БППшника безкоштовно отримав Контрактову площу на два місяці

By: deputaty.info

Київська міська державна адміністрація без конкурсу та в найкоротші терміни визнала організатором новорічних свят на популярній столичній Контрактовій площі ФОП Микиту Бабенка. Він отримав площу під свої атракціони без сплати орендної плати.

20-річний підприємець Микита Бабенко став організатором «Різдвяного ярмарку на Контрактовій площі» менш ніж за два після реєстрації підприємцем. Конкурсу на вибір організатора не проводили. За словами Бабенка, він подав відповідну заяву на ім’я голови КМДА Віталія Кличка, яка була погоджена.

Бабенко сказав, що люди з його команди мали вже досвід проведення схожих святкових заходів. На Контрактовій площі ними було встановлено ковзанку та оглядове колесо. Вони також отримали право брати орендну плату з будиночків, що розташовані на території ярмарку. За розрахунками, тільки ці будиночки заплатили організаторам близько 400 тис грн. оренди, а також було отримано кошти від користувачів атракціону. Натомість, організатор свята місту оренду не платив, його витрати пішли на прибирання території та електроенергію.

Бабенко отримав погодження на організацію святкувань на Контрактовій площі на період з 19 грудна по 18 лютого.

ГО «Соціальний капітал» також писало КМДА листа з дозволом отримати право організації свого заходу на Контрактовій, де до цього проводили святкування три роки поспіль. Лист Кличку було відправлено влітку, але відповідь була отримана 13 жовтня. Їм порадили угодити свої дії з Бабенком, якого КМДА визнала організатором тільки 29 листопада, тобто – через півтора місяці після листа.

Вітчим Бабенка Роман Тихий є помічником депутата Київради Юрія Сулими (БПП), а мати Вікторія Тиха донедавна працювала в комунальному підприємстві Київради «Київреклама». До того – місцем її роботи була компанія «Всесвіт РВН». Саме це підприємство облаштовувало ковзанку на Майдані взимку 2013 року.

Бабенко заперечує будь-яке сприяння зі сторони Романа Тихого.

Від «Наших грошей»

Брат нардепа – В’ячеслав Супруненко, раніше був депутатом Київради, він колишній зять екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

Добавить комментарий

Back to Top