Порошенко офіційно вступив в партію «Європейська солідарність»

By: deputaty.info

Екс-президент України Петро Порошенко офіційно увійшов у партію «Європейська солідарність».

Про це Порошенко повідомив на своїй сторінці в Facebook, додавши до посту відео.

«Приєднався до нашої партії «Європейська солідарність»! Сьогодні написав заяву і отримав членський квиток», – зазначив він.

Порошенко також закликав долучатися до його партії.

«Лише ми забезпечимо рух нашої країни до ЄС та НАТО!», – вважає екс-президент.

На відео Порошенко радісно проходить по своєму офісу, вітаючись з усіма та посміхаючись. На запитання його команди про те, як у нього справи, колишній президент відповів: «Фантастично».
НагадаємоДБР відкрило кримінальне провадження за фактом можливої державної зради колишнього президента Петра Порошенка та інших посадових осіб під час проходження українськими моряками Керченської протоки, що призвело до їхнього захоплення Росією.

Пізніше юрист Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань заяву із звинуваченням екс-президента України Петра Порошенка у відмиванні коштів армії. Директор ДБР Роман Труба заявив, що у відомстві вивчають заяву Портнова.

Портнов також подав до Державного бюро розслідувань третю заяву із звинуваченням Петра Порошенка щодо відмивання коштів, легалізації незаконних доходів та несплати податків п’ятим президентом та четверту заяву про вчинення злочину екс-президентом Петром Порошенком, а саме про спробу узурпації ним судової влади.

Добавить комментарий

Back to Top