Семенченко і Парасюк хочуть взяти на поруки активіста Майдану Бубенчика

By: deputaty.info

Народні депутати України Семен Семенченко і Володимир Парасюк прийшли до Печерського суду Києва, щоб взяти на поруки активіста Майдану Івана Бубенчика.

Про це вони повідомили у коментарі Громадському.

«Так, разом із Парасюком ми будемо брати на поруки Бубенчика», – сказал Семенченко.

Як зазначається, Бубенчик як активіст Майдану підпадає під дію закону про «недопущення переслідувань учасників протестів». Водночас закон не звільняє від відповідальності за вчинення важких злочинів, зокрема, злочинів за ч. 2 ст. 115 КК України. Бубенчика підозрюють за цією статтею.

Начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк з приводу цього повідомив: «Закон про «недопущення переслідувань учасників протестів» каже, що ми не можемо вести розслідування щодо протестувальників, але не можна звільнити від покарання невідомо кого — щоб «амністувати», треба встановити, чи був злочин і ким саме він скоєний».   

Як повідомлялося раніше, співробітники прокуратури вручили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за 3 статтями КК України активісту Майдану Івану Бубенчику

Бубенчика підозрюють у злочинах, передбачених статтями 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу), 115 (умисне вбивство) та статтею 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами) КК України.

Добавить комментарий

Back to Top