США вимагають від ЄС вийти з ядерної угоди з Іраном

By: deputaty.info

Віце-президент США Майк Пенс вимагає від союзників з Європейського союзу припинити дію ядерної угоди з Іраном і попередив про подальші санкції США щодо Тегерана.

Про це він сказав під час виступу на конференції в Польщі, повідомляє AFP, пише Європейська правда.

«Настав час, щоб наші європейські партнери вийшли з іранської ядерної угоди і приєдналися до нас, оскільки ми чинимо економічний і дипломатичний тиск, необхідний для того, щоб дати іранському народу, регіону і світу мир, безпеку і свободу, яких вони заслуговують», – сказав Пенс.

Він назвав Іран «найбільшою загрозою миру і безпеці на Близькому Сході» і звинуватив духовний режим в змові з метою «нового Голокосту» з його регіональними амбіціями.

Пенс засудив нову ініціативу Франції, Німеччини та Великої Британії, спрямовану на те, щоб європейський бізнес продовжував працювати в Ірані, незважаючи на відновлені санкції США.

«Це необачний крок, який тільки посилить Іран, послабить ЄС і ще більше збільшить відстань між Європою і Сполученими Штатами», – сказав Пенс.

Конференцію у Варшаві організували США, на ній, зокрема, присутні представники Ізраїлю і високопоставлені арабські лідери, які конфліктують з Іраном.

Іран стверджує, що захід спрямований проти його уряду і назвав зустріч американським антиіранським «цирком», метою якого є «демонізувати» Іран.

Як відомо, на початку травня Дональд Трамп оголосив про вихід США зі спільної угоди, укладеної 2015 року між Іраном, Сполученими Штатами, Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною.

Добавить комментарий

Back to Top