Суд відмовив соратнику Саакашвілі в домашньому арешті

By: deputaty.info

Печерський районний суд Києва 16 березня відмовився змінити запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт соратнику Михайла Саакашвілі Северіону Дангадзе, повідомила Українська правда.

За словами адвоката Романа Кругляка, суд не врахував всі представлені захистом доводи, завдяки яким Дангадзе може бути переведений під домашній арешт.

При цьому, під час засідання суд припинив порушення прав підозрюваному та дозволив побачення з рідними. Також прокурора зобов’язали розслідувати погрози, які надходили матері Дангадзе.

Зазначимо, що 16 березня за допомогою інтернет-зв’язку був допитаний один з двох «невідомих» свідків у так справі «про гроші Курченка», фігурантом якої є Дангадзе. Для безпеки свідка його голос був змінений, а обличчя приховане.

За словами адвоката, свідок читав замітки, плутався в подіях та обставинах проведення негласних слідчих розшукових дій. Захист вважає, що ці показання ставлять під сумнів його участь у слідчих та розшукових діях та не підтверджують знайомства з головними фігурантами справи.

Нагадаємо, лідера Київського осередку «Руху нових сил» підозрюють у державній зраді та співпраці з членами організованого злочинного угрупування Сергія Курченка.

Добавить комментарий

Back to Top