Тимошенко пообіцяла закінчити війну на Донбасі в разі обрання президентом

By: deputaty.info

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пообіцяла в разі перемоги на президентських виборах закінчити війну на Донбасі і покарати винних в Іловайській трагедії. Таку думку Тимошенко висловила під час виступу на Всеукраїнському аграрному форумі в Миколаєві, передає inshe.tv.

За словами лідера «Батьківщини», в новому економічному курсі, який включає нову Конституцію і нову економічну політику – головне місце займає нова стратегія миру.

«Ми зупинимо цю війну. Нова стратегія світу буде дієвою. Я впевнена, вона приведе до миру і відновлення нашої території, а потім нам потрібно буде розвивати Донбас і Крим, будувати нашу країну за тим курсом, який накреслить сьогодні та частина суспільства, яка захоче приймати в цьому участь», – підкреслила Тимошенко.

Крім того, вона пообіцяла покарати всіх винних у Іловайській трагедії, в разі обрання президентом в 2019 році.

«Я впевнена в тому, що новий президент, який переможе на майбутніх виборах, нові силовики, які прийдуть на місця після президентських виборів, розберуться у всіх трагічних причини виникнення цієї події в Іловайську, і не залишиться жодного винного без покарання. Покарані будуть усі, хто винен у цій трагедії, а винні, очевидно, є», – додала Тимошенко.Нагадаємо, Тимошенко заявила, що українцям потрібно припинити на кожних виборах «міняти обличчя при владі».

Добавить комментарий

Back to Top