Тимошенко закликала українців не довіряти приватним пенсійним фондам

By: deputaty.info

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала українців не довіряти приватним пенсійним фондам. Про це Тимошенко повідомила на брифінгу після Погоджувальної ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Я ще раз попереджаю всю країну, що на базі закону №6667 будуть створені приватні пенсійні фонди. На олігархічних каналах телебачення пенсіонерам або майбутнім пенсіонерам розкажуть, як вигідно здати свої гроші в приватні пенсійні фонди, але потім не ображайтеся, що якщо ви понесете в ці шахрайські приватні фонди свої останні копійки, а потім ці фонди разом з вашими внесками зникнуть, і ви залишитесь без копійки грошей», – підкреслила лідер «Батьківщини».

Водночас, Тимошенко спрогнозувала прийняття Верховною Радою закону №6667 про утворення приватних пенсійних фондів. Крім того, вона порівняла ситуацію з приватними пенсійними фондами у нас і за кордоном зі спробою створити в Україні кредитні спілки.

«Так само, як є кредитні спілки у всіх розвинутих країнах світу, які правильно і нормально працюють, згадайте, як у нас кредитні спілки попрацювали, забравши останнє», – додала лідер «Батьківщини».НагадаємоТимошенко пообіцяла в разі перемоги на президентських виборах закінчити війну на Донбасі і покарати винних в Іловайській трагедії. 

Добавить комментарий

Back to Top