Тренди дитячої літератури в 2019 році

By: deputaty.info

Що і як будуть читати діти в наступному році? Для дітей покоління Альфа важливо не тільки що читати, а й як читати. Наразі способи читання є навіть важливішими за жанр чи тематику книги. Сучасні діти хочуть взаємодіяти з книгою, бути максимально зануреними у процес читання. Яким чином це може відбуватися?

Є різні моделі. Якщо йдеться про прикладні книжки, це модель «читаю -використовую», інтерактивні – «читаю-граю», візуальні – «читаю-роздивляюся», з аудіосупровідом – «читаю-слухаю», з доповненою чи віртуальною реальністю – «читаю-проживаю».

Читайте також: Найкращі українські книжки 2018 року, які ніколи не пізно прочитати

Проаналізувавши, що і як хочуть читати діти, команда видавництва «Ранок» визначала 7 основних трендів дитячої літератури прийдешнього року.

Тренд 1. Прикладні книжки

Не тільки набувати знання, а й одразу ж застосовувати їх на практиці. Саме такий підхід до розвитку дитини, дає можливість максимально розкрити її талант. А у кожної дитини він безумовно є. Будуть з’являтися книги, які даватимуть дитині можливість спробувати себе у різних напрямках – від науковця до айтішника. У 2018 році ми вже мали подібний вдалий досвід, додавши до традиційних енциклопедій серії «Світ і його таємниці» зошити з наліпками для практикування нових знань.

Добавить комментарий

Back to Top