Турчинов у серпні заробив понад 50 тис. грн за рахунок надбавок

By: deputaty.info

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов за серпень заробив 52,2 тис. гривень, а його заступники – від 72,9 тис. до 87,4 тис. гривень.

Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь апарату РНБО.

Так, посадовий оклад Турчинова і надбавка за інтенсивність становили по 18 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 9 тис. гривень, надбавки за роботу в умовах режимних обмежень та як експертові з питань таємниць – по 3,6 тис. гривень.

Водночас зарплата заступників секретаря РНБО в серпні була вищою, ніж у Турчинова.

Перший заступник секретаря Олег Гладковський заробив 72,9 тис. гривень, із яких премія – 38,4 тис. гривень, за відрядження – 11,5 тис. гривень, відпускні – 7,5 тис. гривень.

Інший перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль отримав 87,3 тис. гривень, із яких 38,4 тис. гривень становила премія. Зарплата заступника секретаря Олександра Литвиненка становила 79 тис. гривень, із них 36 тис. гривень – премія.

Як відомо, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронних деклараціях секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова за 2015-2017 роки, проте не притягуватиме його до відповідальності.

Добавить комментарий

Back to Top