У Київраді вирішили знести кінотеатр «Загреб»: що буде на його місці

By: deputaty.info

На місці кінотеатру буде побудовано новий об’єкт громадського призначення

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила рішення знести стару будівлю комунального кінотеатру «Загреб» у Голосіївському районі міста. Натомість планується залучити інвестора для створення на цьому місці нового об’єкта громадського призначення, частина якого, аналогічна за площею до старого кінотеатру, буде повернута у користування міста.  

Відповідний проект рішення «Про майнові питання, пов’язані з будівництвом об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському,116 у Голосіївському районі» Комісія схвалила на своєму засіданні 12 лютого 2019 року та рекомендувала його затвердити Київраді.

«Надати дозвіл комунальному підприємству КМДА «Київкінофільм» на знесення комплексу нежитлових будівель загальною площею 2 554,6 кв. м на просп. Голосіївському,116 у Голосіївському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва», — говориться у проекті рішення Київради.

Як повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, рішення має організаційний характер і спрямоване на підготовку до проведення самого інвестиційного конкурсу та залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення за зазначеною адресою.

Добавить комментарий

Back to Top