У ПАРЄ проголосували за резолюцію, скасувавши положення на користь Росії

By: deputaty.info

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію «Про виклики перед Парламентською асамблеєю Ради Європи». Вона містила норми, які мали зняти санкційний тиск з Російської Федерації. Проте перед голосуванням небезпечні правки прибрали.

За документ, який готував проросійський дипломат Тіні Кокс (Нідерланди) і чиї положення на користь Росії виключили, проголосували 105 членів ПАРЄ, 30 – проти, 16 утрималися, повідомлює «Європейська правда«.

Читайте також: Німеччина збирається «пробачити» Росію та відвернути ЄС від України: що відбувається у ПАРЄ

Що передбачав початковий документ? Замість чинної санкційної процедури пропонували ввести іншу – складнішу за механізмом запровадження. 

За що зрештою проголосували? Складну процедуру таки запровадять, але вона існуватиме паралельно із чинним алгоритмом введення санкцій. Також ПАРЄ зберегло за собою право самостійно вводити санкції проти Росії. 

Росія не отримала зміни процедури запровадження санкцій! При цьому Росія в резолюції критикується за боягузтво (подавати делегацію) та шантаж (відмову платити внесок до Ради Європи). Її закликали не боятися і не шантажувати, а виконувати зобов‘язання. Існуючий санкційний механізм залишається,
– прокоментував ухвалення резолюції голова української постійної делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Добавить комментарий

Back to Top