Українські водії будуть отримувати права за новими правилами: що треба знати

By: deputaty.info

В Україні змінюється порядок видачі посвідчень водія та підготовки водіїв.

Нововведення будуть запроваджені протягом півроку, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ГСЦ МВС України.

Зокрема запроваджується відеофіксація процесів складення іспитів зі знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Дії кандидата у водії та екзаменатора фіксуватимуться за допомогою обладнання, що встановлюватиметься в кожному екзаменаційному авто.

Крім того, неможливо буде скласти теоретичний іспит в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний – в іншому.

До двох років скорочується термін чинності отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв. Отримати або обміняти посвідчення водія буде неможливо без відмітки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.

Крім того введено електронний обмін інформацією між територіальними органами з надання сервісних послуг МВС та навчальними закладами з підготовки водіїв.

Викладачі та інструктори з водіння будуть зобов’язані вносити у спеціальний електронний журнал інформацію про час проведення теоретичних та практичних занять, а також транспортний засіб, на якому здійснюватиметься практичне заняття.

Нагадаємо, раніше в Україні планували скасувати медичні довідки, як умову для отримання водійських прав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Back to Top