В Одесі побили журналістку під час зйомки незаконної забудови

By: deputaty.info

В Одесі журналістку побили металевою трубою коли вона робила зйомку незаконної забудови.

Про це повідомили у Національній спілці журналістів України, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Журналіст-фрілансер Олена Балаба приїхала на місце події після дзвінка місцевих жителів, які повідомили про незаконне будівництво, що ведеться в їхньому дворі, та ймовірне захоплення території училища. Коли журналістка розпочала зйомку, на неї накинулася одна з причетних до забудови й почала бити шматком металевої труби.

«Потім схопила фотоапарат і стала душити мене шнурком, на якому він тримався. Мене виручили жителі цього будинку, які й телефонували та запрошували підготувати матеріал. Нападниця, яка також мешкає в цьому дворі, побила, крім мене, ще кількох своїх сусідів», – розповіла Олена Балаба.

Після пригоди вона змушена була звернутися до лікарів. Нині вона скаржиться на постійні головні болі. Лікарі діагностували в Олени Балаби легкі тілесні ушкодження.

За фактом нападу, який стався увечері 31 серпня, пані Олена звернулася до правоохоронців. Нині відкрито кримінальне провадження за статтею 345-1 ККУ (Погроза або насильство щодо журналіста).

«Разом зі мною заяву написали й решта постраждалих. Передали поліції всі докази, зокрема, відео, де видно напади», – додла постраждала.

Нагадаємо, раніше виконавчий директор ГО «Інститут масової інформації» Оксана Романюк заявив, що з наближенням виборів порушення свободи слова в Україні стають дедалі жорсткішими.

Добавить комментарий

Back to Top