В стилі The Rolling Stones: український гурт Fontaliza презентував відео з газетних заголовків

By: deputaty.info

Український музичний гурт Fontaliza презентував лірик-відео з газетних заголовків на нову пісню «4.20», яка увійшла до альбому «Фірмові рухи».

Реліз альбому відбувся у жовтні 2018 року, а відеокліп на пісню «4.20» опубліковано 13 грудня на офіційному YouTube-акаунті гурту.

Читайте також: Сексу занадто багато: український гурт Fontaliza зняв провокаційний кліп на телефон

За словами вокаліста та гітариста групи Fontaliza Павла Холошева, «4.20» – це пісня, що характеризується перевагою форми над змістом. 

Ми колись читали історію The Rolling Stones, які вичерпавши всі  творчі сили для написання пісень, склали текст з газетних заголовків.  Ми вирішили взяти приклад наших старших братів. Вирушили до  найближчого супермаркету, набрали новинних газет і стали шукати  найбільш помітні й абсурдні на наш погляд заголовки. На мій подив, це  виявилося досить захоплюючим заняттям. Чого тільки не пишуть в  газетах: і про коханку чоловіка, і про психоделічні зустрічі з Богом.  Коли ми записали пісню, виявилося що тривалість треку 4 хвилини 20  секунд. Я вирішив зберегти концептуальність пісні, тому щоб закінчити  роботу над текстом прокидався о 4:20 ранку,
– розповів артист.


Гурт Fontaliza презентував лірик відео «4.20» / Прес-служба

 Холошев додав, що гурт не намагався вкласти в цю композицію якийсь сенс, але кожен знаходить у треку свої асоціації.

«Думаю, що з цією піснею нам хоч трохи вдалося наблизитися до концепції створення справжнього мистецтва. Коли ти створюєш щось граючись. Нехай навіть все це ілюзія», – наголосив він.

Дивіться відеокліп гурту Fontaliza на пісню «4.20»:

Добавить комментарий

Back to Top