В УПЦ МП під час обшуків знайшли брошури з релігійною пропагандою

By: deputaty.info

Співробітники правоохоронних органів під час обшуків у будівлях, що належать Українській православній церкві Московського патріархату (УПЦ МП), виявили брошури з релігійною пропагандою.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-центр Служби безпеки України (СБУ).

Так, обшуки в окремих адміністративних приміщеннях УПЦ МП і приватних будинках, що належать представникам цієї конфесії, проводили співробітники відомства разом з працівниками Національної поліції.

“За результатами обшуків вилучено чимало друкованої продукції, зміст якої має ознаки розпалювання релігійної та міжконфесійної ворожнечі”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що серед іншого вилучено 75 примірників брошури “Українська православна церква: відносини з державою. Ставлення до АТО і церковного розколу. Питання і відповіді”, яка раніше вже потрапляла в поле зору СБУ. Це видання, згідно з висновком експертизи Українського науково-дослідного інституту технічної та судової експертиз, “містить пропаганду релігійної нетерпимості, ображає почуття громадян, розпалює релігійну міжконфесійну ворожнечу і ненависть”.

Нагадаємо, 30 листопада Служба безпеки України проводила обшук за місцем проживання предстоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Back to Top