Вибори в Україні: названо двох політиків, які цікавлять Кремль

By: deputaty.info

Російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський вважає, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко, а також шоумен і лідер “Студії “Квартал-95” Володимир Зеленський цікаві Кремлю кандидати на виборах президента в Україні.

Таку думку він висловив в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ.

Він нагадав, що Тимошенко і Зеленський відкрито критикують існуючу владу за те, що та не змогла домовитися з росіянами, а також заявляють, що у них є план, як домовитися з Путіним.

“Так, Тимошенко може посилатися на історичний досвід, коли вона домовлялася з Путіним — газовий зашморг для України 2009 року. У Зеленського такого досвіду немає, він може в своїх інтерв’ю досить наївно розповідати, що ми напишемо на двох папірцях, що ми хочемо, потім порівняємо, потім проведемо референдум”, – каже політолог.

Піонтковський також додає, що “такі люди і ідеї викликають цікавість у Кремлі”. Сам він не виключає, що “можливо, Кремль досягне своїх цілей, домовляючись з цими людьми. Тому Кремль по Україні взяв паузу”.

“Це не означає, що вони не впливають. Ось ці всі інтерв’ю, погрози і силовий тиск посилюють «партії миру» в Україні”, – резюмував експерт.

Читати інтерв’ю “Кремль взяв паузу в Україні, а Лукашенка залишається тільки вбити – Андрій Піонтковський” повністю.

Нагадаємо, раніше Піонтковський  заявляв, що президент Російської Федерації Володимир Путін опинився в пастці на Донбасі, відмовитися від плану війни з Україною він не може, одночасно з цим подальша ескалація конфлікту фатальною для Кремля.

Російський політолог і публіцист також повідомляв, що в цьому році Сполучені Штати Америки введуть новий пакет санкцій проти Російської Федерації. Карати Кремль вже не тільки за порушення Конвенції, яка забороняє застосування хімічної зброї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Back to Top