Від Гройсмана вимагають припинити нищити бізнес

By: deputaty.info

Підприємці прийшли під Кабінет міністрів України та вимагають від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана припинити блокування роботи десятої частини підприємств.

Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

Зокрема, представники малого та середнього бізнесу, а також громадські організації вимагають від прем’єра вплинути на міністра фінансів Олександра Данилюка, аби той скасував електронну систему блокування податкових накладних.

Координатор громадської ініціативи «B2F:Бізнес за майбутнє» Ліна Клєбанова зазначила, що ставлення Кабміну до малого та середнього бізнесу є показовим.

«Це не тільки блокування податкових накладних, це і тиск на підприємництво, і підняття мінімальної заробітної плати без прив’язки до реальної економічної ситуації. Поновлені перевірки, ще 21 орган може кошмарити бізнес. У нас 43% бюджету розподіляється органами державної влади і йде в кишені Косюків, Бахматюків та інших панів, які мають лобінг у Верховній Раді», – сказала Клєбанова, назвавши Данилюка гальмом реформ.

За її словами, у Кабміні вже немає до кого звертатись і з ким говорити. Тому підприємці закликають президента Петра Порошенка подати до Верховної Ради законопроект про податок на виведений капітал.

«Ви або станете людиною, яка зробить в Україні економічний безвіз, або бізнес від вас просто відвернеться. Це навіть не обговорюється», – наголосила Клєбанова.

До підприємців вийшов представник Кабміну, котрий прийняв їхнє звернення до Гройсмана й запросив частину із них на обговорення.

Раніше повідомлялося, що кожне десяте підприємство в Україні не може повноцінно працювати через антипідприємницьку політику чинної влади.

Добавить комментарий

Back to Top