Викладач фізкультури вимагав хабара в одному з вишів Полтави – ЗМІ

By: deputaty.info

Представники Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка систематично вимагали гроші від студентів заочного відділення за складання заліків та екзаменаційних сесій.

Співробітники Служби безпеки України задокументували вимагання 66 тис. гривень з 22 студентів навчальної групи за здачу випускного державного іспиту, повідомляє інтернет-видання Полтавщина.

В ході операції було затримано працівника деканату та старосту групи на робочому місці після отримання всієї суми хабара. Крім того, під час обшуку в деканаті було виявлено понад 35 тис. гривень незаконно одержаних коштів.

У виданні зазначили, що на хабарі було затримано викладача фізкультури Василя Гогоця, який працює в навчальному закладі з 2004 року. Водночас сам викладач заявив, що немає ніякого відношення до хабарництва в університеті. За словами Гогоця, він потрапив на оперативні фото випадково під час проведення слідчих дій в його кабінеті.

Нагадаємо, у Києві на отриманні 200 тисяч грн хабара затримали заступника директора Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва.

Добавить комментарий

Back to Top