Влада саботує вибори в ОТГ, бо БПП «Солідарність» не має підтримки — Ігор Палиця

By: deputaty.info

Через незадовільні рейтинги президентської політсили БПП «Солідарність» влада блокує вибори в ОТГ, адже напередодні президентських і парламентських виборів не хоче зайвий раз показувати загалу, що не має підтримки на місцях.

Про це в ефірі програми «Відкрита влада» ТРК «Аверс» розповів голова Волинської обласної ради Ігор Палиця.

З його слів, сільради не хочуть об’єднуватись з Луцьком, адже звикли, що їх земля коштувала десятки тисяч доларів. Таким чином виникли багаті громади в селах Липини, Боратин, Княгининок і там вже є свої керівники.

«Вони думають: «а навіщо нам об’єднуватись з містом, якщо ми самі собі господарі? Земля і сьогодні дорого коштує, є достатні бюджети. А що Луцьк? У них своїх проблем вистачає, а тут ми хазяї», – каже голова облради.

Однак, зі слів Ігоря Палиці, вони думають сьогоднішнім днем. Адже цілком реальною є перспектива, що луцькі депутати вирішать дозволити навчання в садочках і школах виключно для дітей з Луцька, так як лучани платять податки, за ремонти, за вивіз сміття тощо.

«Що тоді скажуть люди з навколишніх населених пунктів, які сьогодні не хочуть зарахувати себе до лучан?», – зазначає Ігор Палиця та додає, що близько 70 ОТГ на Волині – це «мертвонароджені діти», адже такі громади не є самодостатні.

«Їм так само хотілось стати "царьками", керувати, вирішувати, але грошей у них вистачає тільки на утримання адміністративного апарату. Вони змушені будуть йти на другий етап і об’єднуватись, щоб дійсно стати живими і робочими ОТГ, які будуть самодостатніми», – зазначає голова Волиньради.

Разом з тим, влада блокує процес виборів в ОТГ, бо бачить, що «програє по всім статтям»:

«БПП "Солідарність" перед президентськими та парламентськими виборами не хоче зайвий раз людям показувати, що не має підтримки на місцях», – резюмував Ігор Палиця.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Back to Top