Воєнний стан в Україні: цивільним заборонять носити камуфляж

By: deputaty.info

У Запоріжжі заборонять цивільним розгулювати у військовій формі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробив керівник ГУНП в Запорізькій області Сергій Комісаров, пише Укрінформ.

ВОЄННИЙ СТАН В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО: ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ

За його словами, носити “піксель” можна буде представникам Національної гвардії, військовим і силовикам:

“Буде прийнято рішення про заборону використання військової форми, крім військових, Нацгвардії і силових структур. На всі випадки будемо реагувати оперативно. Будемо досконально перевіряти всіх, хто використовує військову форму і з якою метою”.

Окремо Комісарів попросив жителів області звертатися в поліцію, якщо хтось буде намагатися вилучити майно, прикриваючись воєнним статусом і воєнним станом.

Зазначимо, Запорізька область – одна з 10 областей, де вводять воєнний стан. Зараз в області планують ввести посилений режим служб, залучена Національна гвардія і військові, які співпрацюватимуть із прикордонниками.

Нагадаємо, народні депутати  проголосували за введення воєнного стану у деяких областях України, а саме в областях, які межують з Росією та Придністров’єм.

Воєнний стан діятиме на території таких областей: Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька і акваторія Чорного та Азовського морей.

Президент України Петро Порошенко заявив, що у випадку агресії Росії проти України буде оголошено часткову мобілізацію резерву першої черги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Back to Top