За кого голосували українці за кордоном: опубліковано несподівані результати

By: deputaty.info

Українці, що на чергових виборах президента України  голосували на закордонних виборчих дільницях, підтримали чинного президента України Петра Порошенка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такі дані оприлюднено на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019: ОНЛАЙН І ВСІ ПОДРОБИЦІ ДРУГОГО ТУРУ

Так, за підсумками опрацювання 97,02 % протоколів за кандидата в президенти Петра Порошенка свої голоси віддали 53,70 % виборців, за кандидата в президенти Володимира Зеленського проголосували 44,83 % виборців.

За кого голосували українці за кордоном: опубліковано несподівані результати

Нагадаємо, кандидат у президенти України Володимир Зеленський виступив із першою заявою після оголошення перших результатів екзит-полів, згідно з якими він переміг у другому турі президентських виборів.

Додамо, що чинний президент України Петро Порошенко виступив із заявою після оприлюднення даних екзит-полів на виборах президента України, і заявив, що залишається в політиці.

Додамо, що  Центральна виборча комісія назве переможця президентських виборів в Україні не пізніше 1 травня 2019 року. Офіційні результати виборів президента України будуть опубліковані 4 травня в виданнях «Голос України» і «Урядовий кур’єр». До 3 червня має відбутися інавгурація вже нового президента України.

Добавить комментарий

Back to Top