Зеленський позбавить Кличка повноважень з управління Києвом

By: deputaty.info

Мер Києва Віталій Кличко провів зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, на якій йому повідомили, що глава держави розділить повноваження мера столиці і голови Київської міської державної адміністрації. Про це нинішній глава столиці повідомив у відеозверненні в Twitter.Кличко нагадав, що подібне рішення про поділ повноважень раніше приймав тільки екс-президент Віктор Янукович.

«Друзі! Щодо політичних процесів, які планують запустити в столиці. Поділом повноважень обраного киянами мера і голови КМДА столицю позбавлять місцевого самоврядування», – заявив мер столиці.

За словами Кличка, міський голова, згідно із законодавством, виконує декоративну функцію, тоді як столицею керуватиме призначена президентом людина, яку кияни не обирають.

Кличко додав, що переконував президента в тому, що якщо йому так потрібно мати в столиці свого мера, то нехай призначить дострокові вибори і кияни оберуть нового главу.

Нагадаємо, раніше Кличко запропонував ініціювати позачергові вибори мера Києва, якщо розділять повноваження голови Києва і керівника КМДА.

Добавить комментарий

Back to Top