Зеленський та Джонсон зустрінуться після завершення Brexit — посол

By: deputaty.info

Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко прогнозує, що підготовка до зустрічі Бориса Джонсона та Володимира Зеленського почнеться після того, як Лондон завершить процедуру Brexit.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Зокрема, Наталія Галібаренко зазначила, що підготовку до зустрічі потрібно відкласти до 31 жовтня, адже  увага новообраного прем’єр-міністр  буде зосереджена на реалізації «Brexit». 

«Ми б, звичайно, дуже хотіли організувати цей візит  у зручний для обох сторін час. Ми, звичайно, об’єктивно даємо час Великій Британії на реалізацію Brexit до 31 жовтня, але після того моменту, думаю, буде робитися все для того, щоб ми організували повноцінний двосторонній контакт між двома лідерами», – заявила вона.

Посол наголосила, що Джонсон знайомий з особливостями ситуації в Україні: «Він знає про нашу специфіку, про збройний конфлікт з росіянами, про анексію Криму, і ми завжди могли розраховувати на його підтримку». 

Вчора стало відомо, що Борис Джонсон стане новим прем’єр-міністром Великобританії.  Свої привітання з цієї нагоди передав політику президент України Вололимир Зеленський та прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Зазначимо, Джонсон двічі відвідував Україну, але тоді він був керівником Міністерства закордонних справ Об’єднаного Королівства.  

Добавить комментарий

Back to Top