«На цю шпану ліквідаторів, яка прийшла до влади, чекає трибунал», – Хмара

By: deputaty.info

Відомий дисидент, колишній народний депутат Степан Хмара закликав українців не допустити продажу землі.

Про це Хмара сказав із трибуни ВРУ 4 грудня, коли у стінах парламенту обговорювалося «земельне питання».

Багаторічний політв’язень радянських таборів Степан Хмана зазначив, що не збирався взагалі виступати, однак не зміг стерпіти «цю ганьбу і це знущання». 

«За кого всіх вас і нас тримають, за кого тримають українців? На цю шпану ліквідаторів, яка сьогодні прийшла до влади, чекає трибунал. Влада зміниться, бо вони нічого не знають. Вони прийшли розпродати всі підприємства, які ще працюють і приносять прибутки, продати землю, при цьому не тільки іноземцям, аби заробити, ні, не заробити, а вкрасти – дуже багато і дуже швидко, а потім злиняти десь у теплі краї», – виголосив Хмара.

Він наголосив, що чинній владі нічого не відомо про такі поняття як патріотизм, сумління, совість, віра.

«Їх нічого не зв’язує з Україною. Це перекотиполе, яке не має коріння. Для них важливі тільки гроші, тому вони брешуть, брешуть і ще раз брешуть», – заявив політик.

Хмара закликав українців не допустити початку продажу землі.

«Як тільки вони спробують проголосувати в другому читанні (закон про відкриття ринку землі, – ред.), ми, всі українці, хто має совість і відповідальність, маємо прийти сюди, до Верховної Ради, і просто викинути цю падаль, цих покидьків. Бо вони не знають аргументів, переконувати їх – це приниження і даремна трата часу. Вони мають зникнути, як роса на сонці», – завершив він.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to Top