Порошенко і Гройсман привітали з перемогою на виборах «лідера миру і стабільності» Меркель

By: deputaty.info

Президент та прем’єр України висловили привітання канцлеру Німеччини у зв’язку з перемогою на виборах до Бундестагу

Президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітали канцлера Німеччини Ангелу Меркель з перемогою її блоку «ХДС/ХСС» з перемогою на парламентських виборах. Привітання українські політики розмістили у Facebook.

«Щирі вітання Ангелі Меркель — переможцю парламентських виборів та лідеру миру і стабільності в Європі. Чіткий кредит довіри об’єднаній та сильній Європі! Перемога, що наближає відновлення територіальної цілісності України та її майбутнє в об’єднаній Європі!», — написав Порошенко.

Також Меркель привітав Володимир Гройсман

«Вітаю Ангелу Меркель та очолювану нею політичну силу з перемогою на парламентських виборах в Німеччині! Взаємовигідне співробітництво між нашими державами буде розвиватися й далі!», — зазначив прем’єр.
Як відомо, в неділю, 24 вересня, в Німеччині проходили вибори до Бундестагу. Явка на виборах становила близько 75 відсотків, зрісши порівняно з 71,5 відсотка в 2013 році.

Відповідно до екзитполів, на виборах перемагає блок «Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз» із 32,5% голосів виборців, СДПН стає другою – у неї близько 20%. Третьою соціологи назвали «Альтернативу для Німеччини» — 13,5%, четвертою – «Вільну демократичну партію» із 10,5%. П’яте і шосте місце згідно з екзитполами – у «Зелених» (9,5%) та «Лівої партії» (9%).

Заступниця голови Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мануела Швезіґ після оприлюднення прогнозів щодо результатів виборів до Бундестагу заявила, що партія піде в опозицію.

Проте, у Меркель все ще розраховують на спільну коаліцію із соціал-демократами.

Меркель з соратниками зустріли новину про свою перемогу з сумними обличчями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to Top