Сміттєва криза: Садовий писатиме у міжнародні організації про евакуацією дітей зі Львова

By: deputaty.info

Сміттєва криза: Садовий писатиме у міжнародні організації про евакуацією дітей зі Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що дав доручення звернутися до міжнародних організацій та посольств про евакуацію дітей зі Львова у разі потреби – через подальше загострення сміттєвої кризи.

Про це А.Садовий повідомив 20 червня на брифінгу.

«На сьогоднішній день ми стоїмо перед проблемою. Я дав команду писати листа усім міжнародним організація та посольствам. Бо ми повинні передбачати евакуацію наших дітей, можливо, у табори, в інші країни. Забруднення ґрунту, щурі. Реакції немає. Я не маю жодного офіційного меседжу на свої листи та повідомлення», – заявив А.Садовий.

Мер переконаний, що сміттєву кризу у Львові має вирішити державна влада. «Державна машина повинна працювати», – сказав він.

Зі слів А.Садового, проблема зі сміттям у Львові за багато років не вирішена, бо не було ділянок під новий полігон.

«Буде політична воля вирішити проблему – вона буде вирішена за один день. Якщо не буде політичної волі, буде постійна дискусія, розмови, звинувачення», – додав А.Садовий.

Він також відповів на запитання журналістів, про те, чи існують торги з центральною владою щодо проблеми сміття у Львові.

«Останнім часом торгів немає. Переговоріть з Олегом Березюком, він вам більше розкаже. Він там біля того будинку, який пропонує різні пропозиції», – відповів А.Садовий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to Top