Велика гра. За що розгорнули боротьбу Яценюк і Порошенко

By: deputaty.info

В уряді кипить робота. До 14 лютого там мають підготувати звіт, після якого стане зрозуміло – чи лишається Арсеній Яценюк прем’єр-міністром України і якими будуть зміни в Кабміні.

Поки президентська і прем’єрська команди зайняті набагато важливішими питаннями – протистоянням між собою. Здавалося би — наприкінці минулого року  Порошенко та Яценюк поховали сокиру війни, розповсюдили  спільну заяву, де зазначили, що в критичній для країни ситуації варто об’єднуватися  та  домовилися, що зміни в уряді носитимуть косметичний характер.

Проте перемир’я тривало недовго. Нова серія  протистояння почалася після заяв Яценюка щодо необхідності проведення всенародного референдуму для внесення змін в Конституцію. Проте, як зазначають співрозмовники «Української правди» це була реакція прем’єра на  невиконання  деяких  обіцянок з боку президентської команди.

Отже, в неділю Яценюк своїми заявами здивував своїх політичних партнерів. Подібна самостійність прем’єра дуже не сподобалася президенту і його оточенню.

– Своєю заявою Арсеній дав привід сказати президенту і його людям, що він ненадійний партнер, – зітхає один із депутатів від НФ.

«Українська правда» з’ясувала, що за розмова була між Порошенком і Яценюком після заяв останнього, до чого готуються в БПП, і яких кандидатів голова уряду не хоче бачити в Кабміні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to Top